25 FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY
Data: 2017-01-12
Godzina: 22:40
Liczba wyświetleń: 573
Tańczymy i śpiewamy dla WOŚP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kochani od 25 lat każdego roku w styczniu gra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. W tegorocznym finale WOŚP, który odbędzie się w niedzielę 15 stycznia wezmą udział dzieci z naszego przedszkola. Wystąpimy na scenie w Szkole Podstawowej nr 5. Dzieci zaśpiewają dwie piosenki i zatańczą. Tego dnia będziemy potrzebować waszej obecności i wsparcia dlatego liczymy na to, że będzie was dużo i dzięki temu razem wesprzemy ten szczytny cel:) Nasze przedszkole wystawia również stragan "Serduszko dla Babci i Dziadka", na którym będziemy sprzedawać świeczniki wykonane własnoręcznie przez starszaki i panie nauczycielki:) Otwarcie Finału nastąpi około godz.15.00,a kilkanaście minut później wychodzimy na scenę i DAJEMY CZADU!!!!:) OJ BĘDZIE SIĘ DZIAŁO........!!!!!!!!
WASZE KOMENTARZE (0)

Pseudonim: