"Malbork moje miasto"
Data: 2016-03-31
Godzina: 21:18
Liczba wyświetleń: 1027

Dnia 30 marca 2016 r. rozstrzygnięty został konkurs plastyczny pt „Malbork moje miasto”. Celem konkursu było rozwijanie zdolności plastycznych u dzieci, rozbudzanie zainteresowań regionem i miastem oraz rozbudzanie twórczej inwencji i kreatywności dziecka .

Na konkurs wpłynęło 17 prac z 6 placówek: Przedszkola nr 8, Przedszkola nr 10, Przedszkola nr 5, Przedszkola „Pod Kasztanami” oraz Przedszkola „Bratek” z ul. Derdowskiego i „Bratek” Południe.

Jury w składzie: Danuta Czop – pracownik Mediateki w Szkole Łacińskie, Natalia Pietrzyk – mama przedszkola oraz Katarzyna Kowalska – dyrektor przedszkola nr 5 przyznało 3 nagrody i 3 wyróżnienia:

NAGRODY:

NADIA KOLMAN LAT 6

PRZEDSZKOLE NR 8

LENA ŁYCZKOWSKA LAT 4

PRZEDSZKOLE NR 5

LENA DUMA LAT 3

PRZEDSZKOLE BRATEK POŁUDNIE

WYRÓŻNIENIA

MICHAŁ KRZYŻANOWSKI LAT 5

PRZEDSZKOLE NR 10

MICHASIA WĄSIK LAT 5

PRZEDSZKOLE „POD KASZTANAMI”

MIŁOSZ GAJEK LAT 5

PRZEDSZKOLE NR 5

Nagrody zostaną rozdane podczas spotkania, które odbędzie się 5 kwietnia 2016r o godzinie 16.00 w Przedszkolu nr 5 im. Dzieci z Zamkowego Wzgórza .

ZAPRASZAMY NAGRODZONE DZIECI WRAZ Z RODZICAMI I OPIEKUNAMI ARTYSTYCZNYMI.

Prace nagrodzone zostaną wystawione w Mediatece w Szkole Łacińskej od dnia 6 kwietnia 2016r.

Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za piękne prace. Podziękowania kierujemy również do pań nauczycielek , które czuwały nad wykonaniem prac.

Zapraszamy do udziału za rok.

Organizatorzy: Beata Okrucińska

Monika Michniewicz